Inne inwestycje - Międzylesie - Ekskluzywne mieszkania
inwestycja zakończona i sprzedana

Inne inwestycje

Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Specjalizujemy się w kameralnych projektach w Wawrze w Warszawie, ponieważ widzimy piękno i potencjał tej dzielnicy. Poznaj nasze zrealizowane i aktualne inwestycje.

Aktualne inwestycje

Apartamenty Lubartowska – w realizacji


Apartamenty Lubartowska

Apartamenty Lubartowska – nieduży budynek wkomponowany w zwartą zabudowę jednej z zacisznych ulic Grochowa. W okolicy niskie kamienice i domy wielorodzinne, jednocześnie w odległości spaceru dostępna jest sieć połączeń komunikacyjnych przy Placu Szembeka – autobusy, tramwaje oraz stacja rowerów miejskich. Na 5 kondygnacjach przewidziano 26 mieszkań o zróżnicowanych metrażach oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym. Lokale na piętrach posiadają balkony lub tarasy, na parterze – duże ogródki w tylnej elewacji. Kameralna, elegancka architektura i łatwy dojazd do różnych części Warszawy to istotne zalety inwestycji.

Zobacz więcej

Zrealizowane inwestycje

Stacja MiędzylesieStacja Międzylesie to budynek utrzymany w stylu przedwojennej fabrycznej architektury, który wyróżnia się na tle budynków w okolicy. Parter przeznaczony jest na punkty handlowe i usługowe oraz restaurację z ogródkiem. Na piętrach znajdują się powierzchnie biurowe i usługowe o różnych metrażach. Ustawny gabinet dla małego zespołu czy swobodna przestrzeń dla średniej firmy – w Stacji Międzylesie znajdziesz biuro, które zapewni komfortową i wydajną pracę.

Zobacz więcejRogatkowa 48 D


Rogatkowa

Apartamenty przy Rogatkowej to kameralny budynek w samym sercu warszawskiego Międzylesia utrzymany w podwyższonym standardzie, zawierający 14 lokali mieszkalnych oraz garaż podziemny. Nowoczesna architektura, funkcjonalne, jasne mieszkania z ogródkami, balkonami i przestronnymi tarasami na dachu. W bliskiej odległości liczne sklepy i punkty usługowe oraz przystanek autobusowy, stacja PKP i SKM.

Zobacz więcej

Bosmańska 1Budynek przy Bosmańskiej 1 nawiązuje swoją formą architektoniczną do okolicznej zabudowy. Zwieńczony dwuspadowym, grafitowym dachem, z elewacją utrzymaną w ciepłej kolorystyce, doskonale wpasowuje się w charakter okolicy. Inwestycja położona w Starym Aninie, prestiżowej willowej dzielnicy z pięknym sosnowym starodrzewem.

Zobacz więcejAlpejska 8
Nowoczesne apartamenty w Starym Aninie – willowe osiedle z historią, prestiż i komfort spokojnej okolicy z pełną infrastrukturą. Zaciszne parkowe otoczenie stuletnich dębów i jednocześnie wygodny dojazd. Ogrodzony, kameralny budynek z czterema dużymi apartamentami, indywidualnymi garażami i zagospodarowanym, zielonym terenem. Sąsiedztwo Mazowieckiego Parku Krajobrazowego jest dodatkowym atutem dla miłośników spacerów i wycieczek rowerowych.

Zobacz więcej

Sosnowa 4Inwestycja zrealizowana przy ul. Sosnowej 4 w centrum Józefowa pod Warszawą to wyjątkowy obiekt. Zainspirowany formą architektoniczną stylu nadświdrzańskiego jest połączeniem tradycji i nowoczesności. Charakterystyczne drewniane elementy bogato, ale z wyczuciem, zdobią fasadę budynku. Przestronne mieszkania, duże ogródki, prywatny parking naziemny. Architektura z niepowtarzalnym klimatem lokalnej tradycji wśród starych sosen. Bliskość stacji SKM (ok. 400 m) jest dodatkowym atutem lokalizacji.
Bosmańska 2a
Budynek przy Bosmańskiej 2a położony w Starym Aninie, prestiżowym osiedlu dzielnicy Wawer to niewielki, 4 lokalowy budynek z garażami dla mieszkańców. Na tyłach budynku mieszczą się ogródki lokatorskie dla dwóch lokali na parterze, zaś mieszkania na piętrze wyposażone są w duże tarasy na dachu garaży. Postawiliśmy na spójność z okolicznymi domami oraz klasyczną formę: dwuspadowy dach, jasną elewację i funkcjonalne wnętrza.